Atsinaujinusioje degalinės parduotuvėje Jūsų laukia tik kokybiškos autochemijos prekės, tepalai, karšti užkandžiai, saldumynai, gaivieji bei alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai, naujausia spauda, taip pat visame mieste garsi - mūsų virėjų kepta duona ir gausybė prekių už įpatingą kainą. Mielosios merginos ir moterys, kreipiamės į Jus! Atvykite pas mus, nesvarbu kokiais degalais varomas Jūsų automobilis - mūsų užpylėjas Jums padės tiek kuro užpylimo klausimu, tiek ir konsultacija apie automobiliams skirtas prekes!

Naujausias WMF kavos aparatas jau pasiekė mūsų degalinės kavos zoną!
Nuo šiol mėgaukitės gardžiausia kava Telšiuose už įpatingą kainą!
  • Espresso – tiršto kūno, jaudinančio skonio juoda kava
  • Juoda  kava – klasikinė stipri kava
  • Karštas šokoladas – šokoladinis gėrimas su natūraliu pienu
  • Chocochiato – kava su šokoladu ir natūraliu pienu
  • Cafe Latte – Juoda kava su daug natūralaus pieno
  • Cappuccino – Espresso su natūraliu pienu

O prie kavos paskanaukite atsinaujinusios pakuotės ir naujų skonių 7days bandelių!

 Atraskite Wild Mustang jėgą!!!

Wild Mustang gamintojų tikslas – pasiūlyti vartotojams išskirtinio skonio gaivųjį, tonizuojantį,vitaminizuotą nealkoholinį gėrimą, turintį savo sudėtyje kuo daugiau natūralių medžiagų ir pasižymintį visomis Guaranos ekstrakto teigiamomis sąvybėmis.

 

Paragaukite naujų skonių iš mūsų naujosios kepimo zonos!
Lotos tepalai - puiki kokybė už patrauklią kainą!
Alyvoje LOTOS panaudota unikali - intelektuali formulė „Thermal Control“ ir speciliai parinkti komponentai užtikrina visapusišką variklio apsaugą tik pasukus variklio užvedimo raktelį.
Alyva maksimaliai greitai patenka į visas variklio vietas, kurias veikia didžiausia terminė apkrova bei trintis ir nepriklausomai nuo metų laiko ar važiavimo sąlygų užtikrina aktyvią labiausiai apkrautų variklio mazgų bei detalių apsaugą.


Mes jau prekiaujame TAURO naujienomis!
Net 0,04 € / l nuolaida degalams!
Išbandykite nuolaidų laviną su Čia MarketVarlė ir Uždarosios akcinės bendrovės "Prie Luksto" nuolaidų kortelėmis! Paskubėkite, nuolaidų kortelę dar galima įsigyti degalinėje už sumažintą kainą, kortelių kiekis ribotas.
Parduodamas kuras:
Automobilinis 95 markės benzinas
Automobilių dujos - "LST 589"
Dyzelinas C kl. + NEXBTL
Dyzelinas žemės ūkiui (žymėtas) C kl. + NEXBTL

Kviečiame tapti nuolatiniais klientais, tai visokeriopa nauda!
Su uždarosios akcinės bendrovės "Prie Luksto" kreditine kortele įmonės gauna ne tik nuolaidą degalams, atidėtą mokėjimą, bet ir maksimalų patogumą isigyjant reikalingiausias prekes mūsų degalinėje, taip pat nuolaidas "Čia market" parduotuvėse, Varlė salonuose, bei Nerimantas ir Ko statybinių medžiagų parduotuvėje.

Tel. verslo klientams:  +370 698 53389
Taffel produkcijos metas!
Mes sumažinome Taffel traškučių kainą, Jums belieka skanauti!

Atsigaivinkite už pavasarišką kainą!!!

Nors žiema jau baigėsi, tačiau gerų kainų maratonas pas mus tęsiasi! Visų skonių gaivusis gėrimas Enjoy tik 0,29 Eur  / 0,99 Lt Pigiau nebūna, tad griebk, kol dar turim!

2016 metų TOP naujiena!!!
Šviežūs vaisiai jau ir mūsų degalinėje!
Nuolat stengiamės patenkinti kuo platesnį ir vis augantį Klientų poreikį įvairiausioms prekėms, tad nuo 2016 metų kovo mėnesio 11 dienos siūlome šviežius vaisius, kuriuos galėsite ne tik skanauti automobilyje, tačiau jie puikiausiai tiks ir Jūsų stalui! Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite, puiki kaina ir vaisių kokybė Jūsų tikrai nenuvils!